زهرا رستاد

تصویر پروفایل

زهرا رستاد

@zahra_rsd
           
          
ZAHRA_Rastadd

یادداشت‌ها

نمایش همه
الهی هَب لی کَمالَ اِلاِنقِطاع الَیکَ🤲🤍 تا قبل از مطالعه این کتاب اسم زبیده خاتون به گوشم نخورده بود! زبیده خاتون همسر هارون الرشید ، بانوی مسلمانی که سالها حب اهل بیت و در دلش پنهان کرده .. زبیده خاتون که روزی عاشق همسرش هارون بوده با شهادت امام کاظم (ع) تمام عشقش به نفرت تبدیل میشه و دیگه دلیلی برای پنهان کردن شیعه بودنش نداره.. با جستجو در چند سایت به همین مطالب رسیدم و فکر میکنم کتاب سندیت داشته باشه.. من چیز زیادی از شخصیت هارون نمیدونستم و مطالب کتاب درمورد هارون و فرعون و سنگدلیشون، دوگانگیشون، تردیدشون برام خیلی جالب بود.. کتاب ،داستان زندگی و انتخابات هفت بانوی رجعت کننده همراه امام زمان عج است.. داستان زبیده خاتون، حبابه، سمیه، قنوا، صیانه ، ام خالد و ام ایمن و از دست ندید.. فقط میتونم بگم خیلی قشنگ بود.. این کتاب با اسم های زیاد و ماجرا های نصفه و نیمه گیجتون نمیکنه.. اگه اسمی برده میشه حتما درموردش توضیحی هم داده میشه و خیلی روان نوشته شده .. با خوندن داستانِ زندگی هرکدوم از این هفت بانوی رجعت کننده دلم خون و چشمم اشکی میشد و این سوال برام تکرار میشد.. 'من برای دفاع از دین و اعتقاداتم چیکار کردم؟ از چی گذشتم؟' هنوزم نمیدونم دینداری در دوران گذشته مثل صدراسلام ، زمان پیامبران و امامان سخت تر بوده یا الان دوره آخرالزمان؟ " ایمان ، این واژه غریب و پیچیده ، چه سخت است آنچه در دل داری به زبان بیاوری و پایش بایستی.." بخونید و از داستان های واقعی ،نکات آموزنده و جملات قشنگش درس بگیرید 🌱

8 نفر پسندیدند.

زهرا رستاد

6 روز پیش

نمیتونم الان به کتاب امتیازی بدم ، چون ذهنم پر از سوال شده.. رابطه بین اتفاقات و نمیتونم درک کنم.. چرا ارتش نازی و هیتلر و بیشتر کشورهای هم پیمانش در زمان جنگ جهانی دوم همگی یهود ستیز بودن؟ یهودیان چه صهیونیسم و چه مابقیشون با این همه منفور بودن چی شد که الان محبوب همون ملت هایی هستن که زمانی قتل عامشون میکردن؟ چرا فلسطین باید تقاص فروپاشی تمدن در اروپا رو پس میداد؟ و مهم ترین سوال *دقیقا فرق بین اسرائیلی ها با نازی ها در چیه؟ مگه هردو گروه به فکر خالی کردن بخشی از یک کشور، از مردمان بومی اون کشور نبودن؟ این دقیقا کاری بود که نازی ها در کشور های مختلف برای گشایش آلمان کردن ... و همون کاریه که صهیونیست ها در فلسطین انجام میدن...! ولی هیچ دادگاهی وجود نداره که اینارو محکوم کنه و همه جا در طول کتاب مظلوم واقع شدن :)) اگه مثل من اولین کتابیه که درباره این موضوع میخونید بهتون پیشنهاد میکنم با این کتاب شروع نکنید، اسامی زیادی داره که باعث گیج شدنتون میشه و اینکه مطالب انسجام کافی نداره و بهم پیوسته نیست و باعث گیج شدن میشه..

11 نفر پسندیدند.

زهرا رستاد

1402/1/1 - 02:57

خوندن کتاب زنان عنکبوتی در این حال و هوایی که مدتی است شعار، 'زن زندگی،آزادی' سر زبان عده‌ای افتاده خالی از لطف نیست .. این کتاب، مستندی داستانی، درباره‌ نقشه‌ی سالهای گذشته صهیونسیت ،وهابیت و بهائیت با ارائه مد و فشن و ... برای نابودی خانواده و جایگاه زن در ایرانه.. میشد که قلم نویسنده جذاب تر باشه، و روند کتاب و شخصیت هارو بهتر پیش ببره، ولی هیچ کدوم از این نقد ها ارزش کتاب و کم نمیکنند. _._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._. برشی از کتاب : "زن هارا راحت می‌شود زیر و رو کرد . هم زود خوب می‌شوند، هم زود فریب می‌خورند، فقط باید مهلت نداد که فکر کنند، سرشان را باید گرم کرد .. یک مدت عمل کردن بینی مد می‌شود ، یک مدت مژه و تتو، یک مدت مدل آرایش و ... زن هارا باید خیابان گرد کرد تا خانه هایشان پر از گرد و غبار شود!! زن ها را باید از مادری جدا کرد و به فروشندگی ، کارمندی، منشی‌گری و ... سرگرم کرد!! زن هارا باید از لذت آرامش خانه کشاند به هیجان کاذب خریدها، تجمل ها، تلذذها..."

14 نفر پسندیدند.

در حال مطالعه

کتاب در حال مطالعه ای وجود ندارد.

با جستجو می‌توانید کتاب‌های مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید و به این لیست اضافه کنید.