بهتر انتخاب کن، بهتر بخوان

زهرا گوهری

@zahragohari

2 دنبال شده

7 دنبال کننده

           کتابخون✨
          

یادداشت‌ها

نمایش همه
        من قبل خوندنش فکر میکردم خیلی کتاب مسخره ایه ... ولی وقتی خوندم دیدم نه دراون حد بده و نه دراون حد خفن و عالی .
معمولی بود و نسبت به کتابایی که الان ترند شدن بهتره به نظرم .ولی خب واسه هرکسی مناسب نیست و واسه ۱۵سال یا حتی بیشتر به بالا خوبه(خود من زیر ۱۵ ام و اینو میگم) 
یکم قابل پیش بینی بود که همین لوسش کرده بود مثلا خیلی ساده میتونستی حدس بزنی کاسی ای وجود نداره و اتلس هنوز نسبت به لیلی احساساتی داره .
ولی در اون حدم بی محتوا نبود و حتی برای کسایی که مثل لیلی نیستن و یه زندگی نرمال دارن بعضی جملاتش قشنگ و به بدردبخور بود .
از رایل خیلی خیلی بدم میومد حتی همون اول .بین همه شخصیتها اتلس از همشون بهتر بود به نظرم .
ولی یکم داستان روند کلیشه ای داشت .
در کل نه خوب بود و نه بد .یه داستان خیلی خیلی معمولی .
و ارزش خوندن زیاد نداره برای کسایی که ژانر عاشقانه دوست ندارن و موردعلاقه شون نیست...ولی اگر به نظرتون قشنگه و خوشتون میاد ارزش خوندن داره .
همین:)♡
    
        لیاقت این همه تعریف نداره واقعا .
ایده ی داستان جالب به نظر میاد اما واقعا بعضی جاها حس میکنی داری کیدرامای عاشقانه نگاه میکنی! خیلی داستان کلیشه ای پیش رفته بود و همه چی از اول قابل تشخیص بود . بعضی شخصیت ها رو ول میکرد و بعد آخر داستان جدی بهشون میپرداخت! ... من عاشق ژانر فانتزی ام و از این دست کتابها خیلی میخونم .و نظر منفی ام به خاطر اینکه صرفا تفریحی کتابو خوندم نیست . 
نویسنده خیلی خیلی خیلی به توصیفات دقت میکنه و واقعا حوصله سربر کرده این کارش داستانو .توصیف توی داستان مثل نمک در غذا می مونه که کمش کار خواننده رو سخت میکنه و زیادش حوصلشو ‌سرمیبره!از هر پنج خط دو خطش توصیفه .و خیلی بیش از حد پیچیده ست .و داستان کاملا قابل پیش بینیه( اینکه کی به کی میرسه و آخر داستان چی میشه)
اما خب علاوه بر نکات منفیش نکات مثبتی داره که کمتر از نکات منفیشه🙄
یکیش اینکه جلد واقعا زیبایی داره و در مورد این دقت به خرج دادن .یکی دیگه ش این که فضایی که در داستان درست شده قشنگ و دوست داشتنیه ... نکته ی مثبت دیگه ای نداره . این از اون کتاباییه که احتمالا به خاطر کره ای بودن و محبوب بودنش زیاد میخونن . وگرنه چیز خاصی هم نیست و کتابهای فانتزی خیلی قشنگتری میشه خوند . من کتابهای فانتزی آسیایی خوندم که تقریبا هم وایب این کتابن ولی واقعا اونا داستان پردازی قشنگتری د‌اشتن . این کتاب ، کتاب ضعیفیه و خب نصفش فقط دیالوگهای حکیمانه ست😶😂و داستان اصلی از اون وسطا شروع میشه و من تا صفحه ی ۲۰۰ به زور تحمل میکردمش !
دوست نداشتمش زیاد . اگر از داستانش خوشتون میاد بخونیدش نه به خاطر اینکه چندوقته توی پیجای مختلف همه تعریف میکنندازش .
    

باشگاه‌ها

این کاربر هنوز باشگاهی ندارد.

چالش‌ها

این کاربر هنوز در چالشی شرکت نکرده است.