بهتر انتخاب کن، بهتر بخوان

پس از تو

پس از تو

پس از تو

جوجو مویز و 1 نفر دیگر
3.2
81 نفر |
17 یادداشت

با انتخاب ستاره‌ها به این کتاب امتیاز دهید.

در حال خواندن

1

خوانده‌ام

202

خواهم خواند

27

لوسیا کلارک دختر پرستاری که در دنیای بزرگتری گشوده شده است میرود تا زندگی را از سر بگیرد و آهنگی دیگر از بودن خویش بنوازد لوسیا که اینک تحول عظیمی در او رخ داده است با تجربه ی جدیدی رو به رو میشود و شرایط به گونه ای رقم میخورد که یک بار دیگر در آزمون زندگی شرکت میکند و بر سر دوراهی می ایستد در نهایت مجبور میشود انتخابش را بکند و این شاید بزرگترین تصمیم زندگی اش باشد که. جوجومویز روزنامه نگار و نویسنده ی انگلیسی متولد 1969 فارغ التحصیل دانشگاه لندن ویکی از معدود نویسندگانی است که دو بار موفق شد جایزه داستان بلند رمانتیک سال را از انجمن رمان نویسان رمانتیک دریافت کند وی که خود حدود ده سال برای روزنامه ایندیپندنت مقاله نوشته سال هاست که فقط به نوشتن رمان میپردازد.رمان من پیش از تو به قلم جوجومویز در صدر پر فروش های نیویورک تایمز قرار دارد و اقتباس سینمایی آن با نقش آفرینی دو بازیگر سرشناس انگلیسی امیلیا کلارک و سام کلافین ساخته شده است. مریم فتاحی متولد سال 1343 ساری فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و زبانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی.

لیست‌های مرتبط به پس از تو

یادداشت‌های مرتبط به پس از تو

آیدا کریمی

1402/7/26 - 17:26

      خب بالاخره این کتاب هم با تمام خوبی ها و بدی هاش تموم شد.
من به شخصه جلد یک این کتاب یعنی من پیش از تو رو بیشتر دوست داشتم ولی همچنان این چیزی از ارزش های من پس از تو کم نمیکنه.
توی کتاب من پس از تو،لوییزا بعد از ویل کلی تغییر کرده و با مشکلات روحی فراوانی روبرو شده؛لوییزا توی این فصل با اعضای یک گروه درمانی آشنا میشه و...
این کتاب به شدت قشنگ و آموزنده بود و حسی که از خوندنش داشتم سراسر لذت بود و لذت.
همونطور که قبلا گفتم جوجو مویز از جمله نویسنده هاییه که من براش احترام زیادی قائلم و قلمشو واقعا تحسین میکنم.خانم مویز طبق معمول خیلی عالی عواطف و احساسات رو به خواننده منتقل کرد.
در آخر میخوام بگم که خیلی از خواننده های این کتاب گفتن این کتاب آموزنده نبود.
برام سوال پیش اومد که آموزنده بودن کتاب رو توی چی میبینید؟
حتما باید تاریخ یا فلسفه میبود تا ازش به عنوان یه کتاب خوب یاد کنین؟
یعنی روانشناسی برای شما هیچ ارزشی نداره؟
این کتاب بهمون طرز برخورد با آدمای مختلف با اخلاقیات متفاوت رو یاد داد؛اینکه بعد از مرگ عزیزانمون زندگی برای ما همچنان ادامه داره و باید برای سروسامان دادن بهش تمام تلاشمون رو بکنیم و چه چیزی مهمتر از این؟
     

24 نفر پسندیدند.